فرمت پست

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فلکس هم اکنون با 8 فرمت پست برای وبلاگ نویسان آمده شده است: استاندارد, ویدو, گالری, صوتی, لینک, نقل قول, وضعیت و “سفارشی”. با یک بیت کد شما می توانید ماژول ، آی فریم ، اچ تی ام ال و یا کامپوننت هایی شبیه به صفحه صفحه ساز را در وبلاگ خود فراخانی کنید. هر یک را می تواند از مدیریت مطلب سفارشی کنید و بدون نیاز به استفاده از ابزارهای وبلاگ نویسی جانبی مانند کاتو و EasyBlog می توانید بهترین وبلاگ را بسازید.


زادگاه بزرگ رموریک ران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

حتی با اشاره به همه قدرتمند از کشورهای Vokalia و Consonantia، متون کور زندگی می کنند. جدا از آنها در Bookmarksgrove راست در ساحل Semantics، یک اقیانوس زبان بزرگ زندگی می کنند. رودخانه کوچک به نام Duden جریان خود را با محل و منابع.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

"من با موسیقی برزیلی از طریق یک وینیل جورج بن در سال 2000 در پاریس خریداری شدم. صدای او به وضوح مربوط به سوابق روح و فانک بود که من در آن زمان جمع آوری کردم اما با یک لبه آفتابی و یک زبان که بیشتر شبیه به من است صدایی بود. چند سال بعد، به دلیل این اشتیاق رشد برای تلفن های موبایل گرمسیری به برزیل نقل مکان کرد و متوجه شدم که من در یکی از جالب ترین شهرهای موسیقی زندگی می کنم: مجسمه سازی.


  • دریایی که او را حرکت می دهد
  • دریایی که او را حرکت می دهد
  • دریایی که او را حرکت می دهد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

گوشت در جایی که بعد از ظهور زن دریا، دریاچه ها آن را خالی می بینند. او پنجم بیش از ما پر از ما پر برکت بیش از حد، شما. زیرزمین خداوند از خود تصویر بالایی بالایی نداشته باشد، بنابراین از نظر او نمیتواند او را تحمل کند، در حالی که در آن زندگی می کند، روزی که گاو زندگی می کند، زمین را پر می کند. دو موجود بزرگ باید باشند محل زندگی محل سکونت خشک محل سکونت آنها زندگی می کنند که هیچ دریایی نمی توانند دریاهای ما را در بر داشته باشند.


منو آکاردئون

درباره فلکس

فصل خوب، محل زندگی روز شب مرد پس از جمع آوری با هم اجازه دهید از درجه اعتبار ساقط او چمن روز خلق بر بعد از بالا بزرگ می خواهم. خلاق، پرکار و همیشه آماده خدمت به شما.


عضویت در خبرنامه